Własna siostra pod zastaw

Gangsterka wydawać by się mogło, że jest idealnym tematem do książek dla mężczyzn. Nic bardziej mylnego. Jeżeli książką jest odpowiednio skomponowana, to może być fantastycznym dziełem, które bardzo chętnie będą czytać kobiety. Do takich książek na pewno należy “Serce gangstera” Anny Wolf (https://www.taniaksiazka.pl/serce-gangstera-gangsterzy-tom-1-anna-wolf-p-1326371.html), które otwiera nową sagę powieści dla kobiet.

Milion w zastaw

Nick McCoy ma talent do wpadania w kłopoty. Ledwo uporał się z jednymi, a wpadł w kolejne. Teraz na dodatek pociągnął za sobą swoją siostrę. Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna przegrał sporą sumkę u jednego z gangsterów, który prowadzi kasyno w Vegas. Aby nie otrzymać kulki w głowę w ciemnym zaułku Nick proponuje szefowi mafii – Aleksiejowi Tarasow – dość oryginalny zastaw. Ma być nim jego własna siostra – Chloe. Aleksiej znany ze swojej bezwzględności, jeżeli chodzi o ściąganie długów o dziwo przystaje na propozycje Nicka. Brat próbuje się wycofać twierdząc, że pokazując mu fotografię dziewczyny chodziło mu właściwie o auto również znajdujące się na zdjęciu. Jednak z Aleksiejem się nie żartuje. Skoro ma dostać Chloe, to chce ją i już. Z nim się nie żartuje. Chloe jest bardzo zdziwiona, kiedy pewnego dnia zostaje uprowadzona przez rosyjskiego gangstera. Jest jeszcze bardziej zaskoczona, kiedy dowiaduje się dlaczego została porwana. Najchętniej sama policzyłaby się z bratem, ale chwilowo zostaje pojmana w zastaw.

Z więźnia do skarbu

Aleksiej jest tak zafascynowany dziewczyną, że sam jest tym bardzo zdziwiony. Jednak nie okazuje tego. Ta jak się okazuje drapieżna kobieta o bardzo drapieżnym języku budzi w nim coraz głębsze uczucia. Chloe jest również coraz bardziej zafascynowana tym godnym siebie przeciwnikiem, który zawsze wie jak odpowiedzieć na jej zaczepki. Dziewczyna ląduje w wielkim domu gangstera, gdzie do dyspozycji ma wiele luksusów i własną pokojówkę. Czy tam wygląda prawdziwe życie każdej więźniarki? Chloe zaczyna nawet powoli godzić się ze swym losem. Okazuje się jednak, że Nick znowu nabroił zaciągając dług u kolejnego gangstera. Ten jednak ma zamiar się zemścić zabijając Chloe. Tym razem Aleksiej będzie musiał wcielić się nie w złoczyńcę, ale w obrońcę dziewczyny. Obiecuje on Chloe, że nie pozwoli jej zrobić krzywdy. Czy tak się stanie? Czy ta dwójka tak odmiennych od siebie ludzi ma szansę na to, żeby się do siebie zbliżyć? Czy ich niefortunnie rozpoczęta znajomość zakończy się dobrze? “Serce gangstera” Anny Wolf to niespodziewanie wartka akcja, gdzie na pewno nie zabraknie wspaniałych nutek pięknej miłości.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com